MŪSU VĒRTĪBAS

Upes pretējos krastus spēj vienot vien tilts. Ir dzīvē neiedomājami daudz dažādu situāciju, kad vienas ģimenes, viena uzņēmuma, vienas kopienas ietvaros vai nešķiramu draugu starpā rodas pretējo krastu nošķirtība – pret savu gribu, pašu veicināta, trešo personu izraisīta dzīves pavērsienu pilna līkloču upe.

Reizēm šķiet, ka vienīgais tilts pār šo nepārejamo upi sen zudis, iebrucis vai gluži vienkārši nav iespējams. Nav nolemtības, bet ir iespējas - meklēt un arī atrast citus tik atšķirīgo krastu vienojošos veidus, uzceļot jaunu tiltu.

Jebkurā situācijā iespējama sadarbība un saruna – ar sevi un pretējā krastā esošajiem. Tiltam, neatkarīgi no izvēlētās formas, jābūt vienojošam elementam, kas veicina pušu godprātīgu un tiesisku līdzāspastāvēšanu.

„Zvērinātas advokātes Agneses Osītes biroja” mērķis ir palīdzēt ieraudzīt šī jaunā tilta veidošanas iespējas – to, kas acīm nav pamanāms. Tā ir palīdzīga roka abpusēji izdevīgāko tilta "būvniecības" materiālu izvēlē. Tā ir sadarbības, uzticēšanās, vērtību un redzējuma mijiedarbība.

Lojalitāte, izpratne, sadarbība. Tie ir trīs pamatvērtību akmeņi, uz kuriem ir dibināts „Zvērinātas advokātes Agneses Osītes birojs”.

Klauvē - un taps atvērts. Jautā – un taps sniegts padoms un atbalsts!